Podrobnejšie ... 

Vyhliadkové a Romantické plavby obsahujú welcome drink v podobe pohára chladeného sektu, ktorý vás iste naladí na tú správnu vlnu.

Pri Gastroplavbách môžeme dohodnúť dovoz a odvoz do vami zvolenej reštaurácie "na zavolanie".

Ceny: Od 70€/motohodina na celú loď.

Možné miesta nástupu/výstupu:
      - reštaurácia Marína
      - SZK pod mostom SNP
      - Karloveské rameno
      - Dunajský Pivovar
      - Modrá čajka(Čuňovo)

Plavby motorovým člnom

 

Vyhliadkové
Prevezieme Vás a vašich priateľov Bratislavou. Prejdeme pod mostami, nahliadneme do Karloveského ramena a skončime pod Devínom alebo v Hainburgu. Je to na Vás ako si vašu trasu naplánujete.

Romantické
Pozvite svoju priateľku/manželku na netradičné rande! Pri zapadajúcom slnku  prebrázdite zákutia Jaroveckého ramena. Pohár šampanského s príjemnou hudbou iba umocní váš zážitok. To sa jej určite bude páčiť.

Rodinné
Plavba podľa predstáv vašich detí. Kúpanie v ramene alebo na Dunajskej pláži nad Bratislavou. Bude na nich, či sa budeme plaviť, kúpať, opekať špekáčky, alebo ich potiahneme na kolese.

Firemné
Potrebujete originálny výlet pre svojich zamestnancov? Chcete im ponúknuť niečo iné ako konkurencia? Zavolajte nám. Pristavíme viac lodí a dohodneme pre nich plavbu so zaujímavým programom. Prepravná kapacita 9 - 14 ľudí.

Gastroplavby
Chcete zobrať svojich priateľov na rybacie špeciality v niektorých z reštaurácií na Dunaji? Žiadny problém. Po príjemnej plavbe vám určite bude chutiť.

Zabezpečovanie pretekov
Naše služby vo forme sprievodného plavidla sú využívané pri pretekoch, alebo iných súťažiach na vode. Ak patríte aj vy k organizátorom takýchto podujatí, kľudne sa na nás môžete obrátiť.